دسکوارد

dsquared2

برند عطر و ادکلن دسکوارد

 

دسکوارد برند مد، فشن، عطر و ادکلن کانادایی است که توسط دو برادر دو قلو  به نام های دین (Dean) و دن کتن (Dan Caten) بنیان گذاری شده است. این دو برادر قبل از افتتاح کمپانی خود و ورود به عرصه مد و فشن در مدرسه طراحی مد “Parsons” مشغول به تحصیل بودند.

 

دوقلو ها کانادا را در سال 1991 به مقصد ایتالیا ترک کردند با این هدف که خط تولید و کمپانی مختص خود را افتتاح کنند.

 

پس از اقامت در ایتالیا و طراحی برای برند هایی مانند دیزل و ورساچ، آن ها به سمت طراحی اولین لباس های مردانه خود تحت عنوان Dsquared2 در شهر میلان و با کمک های مالی کمپانی دیزل هدایت کرد.

 

موفقیت آن ها در طراحی لباس های مردانه آن ها را مجاب با تولید لباس های زنانه کرد و عرضه این محصولات توسط کمپانی دسکوارد در سال 2002 میسر شد. اولین طراحی برای لباس های زنانه تعریف و تمجید های فراوانی را برای این دو برادر و همچنین کمپانی آن ها به همراه داشت و لباس های آن ها در صفحه اول مجله “women’s wear daily” به نمایش گذاشته شد.

 

دسکوارد در سال 2002 قراردادی را به امضاء رساندند که طبق این قرارداد کمپانی دسکوارد2 پا به عرصه تولید کفش، لوازم جانبی، عطر و ادکلن می گذاشت. کمپانی دسکوارد به نمایش مد های عجیب و پر انرژی خود معروف است و سلبریتی هایی مانند خواننده مشهور آمریکایی ریحانا و کریستینا آگیلرا از محصولات این برند استفاده می کنند.

 

دوقلو ها بسیاری از لباس های خواننده ها برای موزیک ویدئو و کنسرت هایشان را طراحی می کنند برای مثال مدونا، خواننده آمریکایی برای تور کنسرت های “drowned world” در سال 2002 و بریتنی اسپیرز برای تور کنسرت “circus” در سال 2009 از لباس های این برند استفاده کردند.

 

دیسکوارد  بسیاری از جوایز دنیای مد و فشن از جمله “golden needle” و “La Kore”، بهترین تیم طراح از طرف مجله “GQ” و مرد سال را از همین مجله دریافت کرد.

 

برند دسکوارد2 ادکلن وود که اولین محصول در این زمینه بود و عطر زنانه خود به نام “She Wood” را در سال 2008 به بازار ارائه نمود.

در حال نمایش 4 نتیجه