آزارو

azzaro

تاریخچه برند عطرسازی آزارو

 

آزارو نام تجاری و نام برند Azzaro بر اساس نام بنیان گذار آن، لوریس آزارو شکل گرفته است. او از والدینی ایتالیایی و در جزیزه سیسیل (واقع در ایتالیا و در مجاورت کشور تونس، بزرگترین جزیره دریای مدیترانه) متولد شده است.

 

دوران کودکی و نوجوانی او در این جزیره که نور خورشید روشن ترین رنگ ها را پدید آورده هر لحظه با رایحه ای از دریا، گندم، ترنج و … به مشام می رسد، سپری شد. اما همه چیز برای او در سال 1955 و پس از ملاقات با میشل کارسی (همسر آینده اش) و طراحی یک گردنبند برای او آغاز شد.

 

لوریس، برند Azzaro را در سال 1967 تاسیس کرد و به واسطه لباس های روشن، تماشایی و براقی که طراحی و عرضه کرده بود و با لباس های یک دسته تیره آن زمان تضاد داشت، شهرت خوبی به دست آورد.

 

آزارو در سال 1968 اولین فروشگاه (خانه مد) خود را در خیابان Saint-Honoré شهر پاریس افتتاح نمود که همچنان دایر است.

 

برند عطر و ادکلن آزارو

 

لوریس معتقد بود : “زندگی یک تابستان بی پایان است”. این نگرش روشن به این برند اجازه داد تا بدرخشد. او اجازه داد غریزه اش راهنمای او باشد. بدون محدودیت! او مسیر زندگی خود را با خودباوری و اشتیاق طی کرد. دقیقا مثل عطرهای نوآورانه آزارو، دقیقا مثل برند Azzaro.

 

ادکلن های برند آزارو

 

در جست و جوی همیشگی احساسات جدید، برند ادکلن آزارو همکاری خود را با مستعدترین سازندگان عطر آغاز کرد و هر عطرساز با ابتکار و ارائه رایحه ای خاص، به بهبود برند عطرش کمک نمود. برند Azzaro نیز با نظارت و ساخت این عطرعا با بهترین کیفیت، کمک شایانی به خلق این روایح فوق العاده نمود. از بهترین عطرهای تابستانی آن میتوان به ادکلن آزارو کروم اشاره کرد.

 

از جمله عطرسازانی که با کمپانی عطر آزارو همکاری کرده اند می توان از برییر، کارین دوبروییل، فابریس پلگرین، ناتالی فیستاوئر، اولیویر پشوکس، جرارد آنتونی، ژاک کاوالیر، فرانکوئیز کارون، کریستین ناگل، بنوئیست لاپوزا، میشل آلمایراک، کریستو ریودو، دوروتی پیوت، ژاک هاچییر، ریچارد ایبنز، لوکاس سوزاک، آنی بویزانتیان، آلبرتو موریلاس، ناتالی لورسون و … نام برد.

در حال نمایش 3 نتیجه