ادکلن مردانه

men cologne

انتخاب ادکلن مردانه مناسب یکی از مهم‌ترین مسائل برای خوش استایل بودن و شیک پوشی آقایان به شمار می‌رود. اگرچه رایحه معطری که از شما در فضا پخش می‌شود، مشهود نیست. اما می‌تواند تاثیر بسیاری نسبت به دیدگاه اطرافیانتان بر شخصیت شما داشته باشد. ادکلن‌های مردانه دسته‌ای از گروه‌های بویایی هستند، که نسبت به عطرهای زنانه از رایحه ملایم‌تر و کمتری برخوردارند. به همین دلیل رایحه‌های مردانه را اغلب به صورت ادکلن تولید می‌کنند. در واقع اغلب آقایان ادکلن مردانه ملایم‌تر را به نسبت عطرهای قوی‌تر ترجیح می‌دهند. ادکلن‌ها حاوی مقادیر کمتری اسانس هستند و به همین سبب هم ملایم‌تر و هم مقرون به صرفه‌تر هستند.

نت‌های موجود در ادکلن مردانه اغلب قدرت و مردانگی را به رخ می‌کشند و به خوبی گویای جنسیت مردانه هستند. در این ادکلن‌ها از نت‌های گلی کم‌تر استفاده می‌شود. در خصوص نت‌های میوه‌ای هم اغلب از خانواده مرکبات در ترکیب رایحه مردانه استفاده می‌شود. در واقع گروه‌های بویایی مرکبات، چوبی، آروماتیک و شرقی نت‌های مناسبی برای ادکلن‌های مردانه هستند.

اما یکی دیگر از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب ادکلن مردانه مناسب، توجه به شخصیت خودتان است. بهتر است رایحه‌ای که از شما در فضا منتشر می‌شود، به خوبی گویای شخصیت اصلی خودتان باشد. اگر از شخصیت جدی و کم صحبتی برخوردار هستید، بهتر است از عطرهایی بر پایه عنبر و مشک استفاده کنید. البته اگر در محیط کاری خود با همکاران دیگرتان در یک فضا هستید، بهتر است از این نت‌ها و رایحه‌های سنگین استفاده نکنید. چون منجر به آزردگی اطرافیانتان می‌شود. به علاوه بهتر است سعی کنید در آب و هوای مرطوب و شرجی از ادکلن‌های سنگین استفاده نکنید. در این شرایط بهترین انتخاب برایتان ادوتویلت‌ها هستند، که عطر سنگین نداشته باشند.

در انواع ادکلن مردانه، عطرهای گیاهی و سبز مناسب شخصیت‌های اهل ورزش هستند. اما اگر شخصیت خود را جذاب و عاشق پیشه می‌دانید، شاید بهتر باشد به سراغ نت‌های میوه‌ای مرکباتی بروید. گروه بویایی چرمی به همراه عسل و توتون مناسب شخصیت‌ها و مقام‌های عالی رتبه‌تر هستند. اگر هم اهل شب نشینی و مهمانی هستید، بهتر است از ادکلن‌های لایه لایه استفاده کنید، که نت‌هایشان در مراحل مختلف باز می‌شوند. در انتها فراموش نکنید که از عطرهای با طبع گرم و شیرین مانند نت‌های عنبر، وانیل و هل برای فصول خنک و از عطرهای خنک‌تر یا نت‌های میوه‌ای، مرکباتی، برای فصول گرم‌تر سال استفاده کنید.

نمایش 1–9 از 80 نتیجه