ادکلن زنانه

women perfume

خرید و قیمت عطر و ادکلن زنانه

همه افراد ترجیح می‌دهند همیشه خوشبو و آراسته باشند. در واقع برخورداری از رایحه مناسب هم یکی از اصول مهم آراستگی و شیک پوشی به شمار می‌رود. ما در اینجا شما را برای خرید ادکلن زنانه راهنمایی خواهیم کرد.

اما انتخاب رایحه (عطر زنانه) هم اصولی دارد که بهتر است رعایت شوند. اگرچه امروزه عطرهای مشترک زیادی به صنعت فروش عطر و ادکلن وارد شده‌اند، اما بسیاری از افراد جدا از تفاوت حدودی قیمت، ترجیح می‌دهند محصولی استفاده کنند که با جنسیتشان هماهنگی داشته باشد.

ادکلن زنانه دسته‌ای از گروه‌های بویایی هستند که اغلب احساس لطافت و نرمی را به اطرافیان القا می‌کنند. این محصولات به خوبی گویای جنس زیبا و ظریف آنها هستند.

ادکلن زنانه به نسبت مردانه اسانس بیشتر و رایحه قوی‌تری دارند. به همین دلیل اغلب این محصولات به صورت ادوپرفیوم تولید می‌شوند و بیشتر از نت‌های خانواده گلی، شرقی، مدیترانه‌ای، مرکباتی و میوه‌ای تهیه می‌شوند. میتوانید قیمت عطرهای خنک زنانه را مشاهده کنید.

در بسیاری از کشورهای خاورمیانه خانم‌ها از قدیم گل‌ها را به روی لباس خود می‌زدند تا عطر گل‌ها در فضا پخش شود و بوی خوبی به مشام اطرافیان برسد. به همین سبب امروزه هم نت‌های گلی پای ثابت و از رایج‌ترین نت‌ها در ادکلن زنانه معروف به شمار می‌روند. عطرهای ملایم زنانه اورجینال در این دسته قرار می گیرند.

معمولا برای خلق ادکلن زنانه، از گل‌هایی با رایحه قوی استفاده می‌شود. گل رز، یاس و مریم از رایج‌ترین نت‌های خانواده گلی به شمار می‌روند، که با عطر قوی خود در اغلب ادکلن‌های زنانه معروف از جمله شنل استفاده می‌شوند.

در عطرهای شرقی از دیگر گروه‌های بویایی ادکلن زنانه که مناسب خانم‌ها هستند از نت‌های اصیل مشک و عنبر استفاده می‌شود. این نت‌های شیرین، عطری به شدت وسوسه انگیز و اغوا کننده دارند و اغلب از طبعی گرم برخوردارند. تقریبا عطرهای گرم و شیرین زنانه اصل در این دسته قرار دارند.

نمایش 1–15 از 80 نتیجه