ادکلن خنک مردانه

cool men perfume

ادکلن خنک مردانه با طبع خنک خود انتخاب مناسبی برای فصول گرم سال به شمار می‌رود. این عطرها خنکی مطبوعی را به شنونده القا می‌کنند و برای ساعاتی چند هم که شده گرمای طاقت فرسا را از شما دور می‌کنند. به بیان دیگر یک ادکلن خنک مردانه مانند آبی است که بر آتش فرو می‌ریزد و به سرعت گرمای آن را خاموش می‌کند.

ادکلن خنک مردانه به خصوص اگر با عطر مرکبات و نت‌های دریایی ترکیب شود، احساس طراوت، نشاط و شادابی را هم برایتان به همراه دارد. حتی ادکلن‌های تلخ هم اگر با نت‌های خنک ترکیب شوند، بیشتر حس خنکی را القا می‌کنند. بنابراین ادکلن‌ خنک مردانه همیشه انتخاب مناسبی برای فصل‌های بهار و تابستان است. در ضمن اگر در فصل‌های گرم از عطرهای تند و غلیظ استفاده کنید، شدت رایحه با وجود گرمای هوا منجر به آزار خودتان و دیگران می‌شود. به همین دلیل عطرهای خنک اغلب ملایم‌تر هستند و دوام کمتری دارند. اگرچه حس طروات و شادابی و رایحه دلپذیری که ایجاد می‌کنند حتی با وجود دوام کمتر به همه این‌ها می‌ارزد. اما شاید بهتر باشد که در طول روز چندین بار تمدید شوند تا از دوامشان کاسته نشود. این نوع عطرها به شدت مناسب جمع‌های غیر رسمی صمیمی و دوستانه هستند.

در ترکیب ادکلن های معروف خنک مردانه اغلب از نت‌های میوه‌ای، مرکباتی و یا دریایی استفاده می‌شود. پرتقال ماندارین، ترنج، لیمو، نارنج، اکالیپتوس، مشک، نسیم دریا و مواردی از این دست، نت‌های خنک کننده عطر هستند که حضورشان منجر به خنکی ترکیب رایحه می‌شود. به علاوه ادکلن تلخ و ملایم مردانه اغلب با نت‌های ترش، شیرین و حتی تلخ هم ترکیب مناسبی را به وجود می‌آورند.

نمایش 1–9 از 25 نتیجه