ادکلن خنک مردانه

cool men perfume

خرید عطر و ادکلن خنک مردانه

ادکلن خنک مردانه با طبع خنک خود انتخاب مناسبی برای فصول گرم سال به شمار می‌رود. این عطرها خنکی مطبوعی را به شنونده القا می‌کنند و برای ساعاتی چند هم که شده گرمای طاقت فرسا را از شما دور می‌کنند. به بیان دیگر یک محصول سرد مردانه مانند آبی است که بر آتش فرو می‌ریزد و به سرعت گرمای آن را خاموش می‌کند.

عطر مردانه به خصوص اگر با رایحه مرکبات و نت‌های دریایی ترکیب شود، احساس طراوت، نشاط و شادابی را هم برایتان به همراه دارد. حتی ادکلن‌های تلخ هم اگر با نت‌های سرد ترکیب شوند، بیشتر حس خنکی را القا می‌کنند.

بنابراین ادکلن خنک مردانه (رایحه سرد) همیشه انتخاب مناسبی برای فصل‌های بهار و تابستان است. در ضمن اگر در فصل‌های گرم از عطرهای تند و غلیظ استفاده کنید، شدت رایحه با وجود گرمای هوا منجر به آزار خودتان و دیگران می‌شود.

به همین دلیل ادکلن خنک مردانه اغلب ملایم‌تر هستند و دوام کمتری دارند. اگرچه حس طروات و شادابی و رایحه دلپذیری که ایجاد می‌کنند حتی با وجود دوام کمتر به همه این‌ها می‌ارزد.

اما شاید بهتر باشد که در طول روز چندین بار تمدید شوند تا از دوامشان کاسته نشود. این نوع عطرها به شدت مناسب جمع‌های غیر رسمی صمیمی و دوستانه هستند. ادکلن آکوا بولگاری یکی از بهترین نمونه ها برای این دسته از محصولات است.

در ترکیبات ادکلن خنک مردانه معروف اغلب از نت‌های میوه‌ای، مرکباتی و یا دریایی استفاده می‌شود. پرتقال ماندارین، ترنج، لیمو، نارنج، اکالیپتوس، مشک، نسیم دریا و مواردی از این دست، نت‌های خنک کننده عطر هستند که حضورشان منجر به سردی ترکیب رایحه می‌شود.

به علاوه عطر تلخ مردانه اغلب با نت‌های تلخ و حتی ترش هم ترکیب مناسبی را به وجود می‌آورند.

نمایش 1–15 از 32 نتیجه