عطر تلخ مردانه

bitter men perfume

بهترین عطر تلخ مردانه

عطر تلخ مردانه رایحه‌‌ای است که اغلب با رایحه تند خود، طعم نت‌های تلخش را در فضا منتشر می‌کند. در واقع با استشمام این نوع عطرها، مزه گسی و تلخی را در دهان خود حس می‌کند.

در عطر تلخ مردانه استفاده از نت‌های تلخ بر خلاف عطرهای زنانه رواج زیادی در ساخت عطرهای مردانه دارد و به طور کلی بیشتر با روایح چوبی ترکیب می‌شوند و بهترین ادکلن های تلخ مردانه را می‌سازند.

همچنین این نت‌ها با طبع گرم و تند خود منجر به بالا رفتن دمای بدن هم می‌شوند. به همین سبب طبع حدودا گرمش، آن را به انتخاب مناسبی برای فصول سرد سال تبدیل کرده است.

اگرچه ممکن است برخی از افراد تمایلی به استفاده از عطر‌ها و ادکلن‌های تلخ اصل نداشته باشند، اما بد نیست بدانید رایحه‌های تلخ از پر فروش‌ترین عطرها به شمار می‌روند که اتافاقا طرفداران بسیاری هم دارند.

به علاوه عطر تند و غلیظ این رایحه آن را به عطری بادوام و ماندگار تبدیل کرده است. این دسته محصولات شیک و با وقارند به همین سبب استفاده از عطر تلخ مردانه انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های شبانه و ملاقات‌های رسمی است. ادکلن ساواج یکی از بهترین مثال ها در این زمینه است.

این نوع رایحه اعتماد به نفس زیادی برایتان ایجاد می‌کند. افرادی که از از این نوع استفاده می‌کنند، اغلب افرادی مصمم، جذاب و جدی هستند، که به این راحتی‌ها تصمیمات خود را تغییر نمی‌دهند. شاید به همین سبب استفاده از نت‌های تلخ اغلب در عطر تلخ مردانه رواج بیشتری دارد.

سبزه‌ها، سرخس‌ها، گیاهان علفی، خزه‌ها و انواع مختلفی از چوب از نت‌هایی هستند که منجر به تلخی رایحه می‌شوند. تقریبا این تم از رایحه ها به عطرهای خنک مردانه نیز شباهت زیادی دارد.

همچنین در ترکیب انواع عطر تلخ مردانه استفاده از مواد مختلفی از جمله خاک، ادویه‌جات، ریشه درختان، مرکبات، چرم، نعناع هندی، صمغ و میوه‌ هم رواج زیادی دارد. اما در این میان قهوه و چوب از رایج‌ترین مواد مورد استفاده در عطرهای تلخ به شمار می‌روند.

نمایش 1–15 از 35 نتیجه