عطر تلخ مردانه

bitter men perfume

عطر تلخ مردانه رایحه‌‌ای است که اغلب با طبع گرم و تند خود، طعم نت‌های تلخش را در فضا منتشر می‌کند. در واقع با استشمام این نوع عطرها، مزه گسی و تلخی را در دهان خود حس می‌کنید.

استفاده از نت‌های تلخ بر خلاف عطرهای زنانه رواج زیادی در عطرها و ادکلن‌های مردانه دارد. نت‌های تلخ مردانه به طور کلی بیشتر با رایحه نت‌های چوبی ترکیب می‌شوند و یک عطر تلخ مردانه را می‌سازند. همچنین نت‌های تلخ با طبع گرم و تند خود منجر به بالا رفتن دمای بدن هم می‌شوند. به همین سبب طبع گرم عطر تلخ، آن را به انتخاب مناسبی برای فصول سرد سال تبدیل کرده است.
اگرچه ممکن است برخی از افراد تمایلی به استفاده از عطر‌ها و ادکلن‌های تلخ نداشته باشند، اما بد نیست بدانید رایحه‌های تلخ از پر فروش‌ترین عطرها به شمار می‌روند که اتافاقا طرفداران بسیاری هم دارند. به علاوه عطر تند و غلیظ این رایحه آن را به عطری بادوام و ماندگار تبدیل کرده است. عطرهای تلخ شیک و با وقارند به همین سبب استفاده از عطر تلخ مردانه انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های شبانه و ملاقات‌های رسمی است. به علاوه این نوع رایحه اعتماد به نفس زیادی برایتان ایجاد می‌کند. افرادی که از عطر تلخ استفاده می‌کنند، اغلب افرادی مصمم، جذاب و جدی هستند، که به این راحتی‌ها تصمیمات خود را تغییر نمی‌دهند. شاید به همین سبب استفاده از نت‌های تلخ اغلب در ادکلن‌های مردانه رواج بیشتری دارد.

سبزه‌ها، سرخس‌ها، گیاهان علفی، خزه‌ها و انواع مختلفی از چوب از نت‌هایی هستند که منجر به تلخی رایحه می‌شوند. همچنین در ترکیب انواع عطر تلخ مردانه استفاده از مواد مختلفی از جمله خاک، ادویه‌جات، ریشه درختان، مرکبات، چرم، نعناع هندی، صمغ و میوه‌ هم رواج زیادی دارد. اما در این میان قهوه و چوب از رایج‌ترین مواد مورد استفاده در عطرهای تلخ به شمار می‌روند.

نمایش 1–9 از 27 نتیجه