آمواج

amouage

برند عطر و ادکلن آمواج

آمواج برند عطرسازی لاکچری عربی است که در سال 1983 به دستور سلطان وقت عمان سعید حمد بن حمود آل بو سعید که رویای احیای هنر بزرگ عطرسازی را بین کشورهای حاشیه خلیج فارس در سر داشت در شهر مسقط (پایتخت عمان) تاسیس شد.

آمواج از روش های عطرسازی خاورمیانه و مواد سنتی این منطقه مانند چوب آگار، روایح دودی، مشک، گل رز (محمدی) و ادویه جات استفاده می کند این در حالی است که طراحی رایحه عطر های برند خود را به عطرسازان بزرگ و کمپانی های مشهور عطرسازی دنیا سپرده است.

اولین عطر برند Amouage که در حال حاضر به ادکلن آمواج طلایی شهرت دارد توسط عطرساز مشهور فرانسوی گای رابرت (Guy Robert) در سال 1983 ساخته شد که از شاهکار های دیگر این عطرساز میتوان به چندین ادکلن از برند دیور، هرمس و … اشاره کرد.

خرید عطر و ادکلن آمواج

تقریبا تمامی ظروف و شیشه های برند آمواج دارای طراحی یکسان و سنتی این برند می باشند که به آرم (لوگو) طلایی برند Amouage مزین شده اند.

ادکلن های زنانه آمواج دارای ظروفی با طراحی الهام گرفته شده از مسجد “رووی” (Ruwi) واقع در مسقط هستند و ادکلن های مردانه نیز دارای شیشه هایی با طرحی الهام گرفته شده از خنجر سنتی عمانی ها ساخته شده که برای همگان مشهود است.

برند عطرسازی آمواج 21 فروشگاه مستقل در سراسر دنیا دارد و همچنین محصولات این برند در تمامی فروشگاه های بزرگ دنیا به فروش می رسد. یکی از خارق العاده ترین عطرهای این برند ادكلن امواج اينترلود است.

کارخانه تولید عطر و ادکلن محصولات Amouage واقع در مسقط می باشد و دارای ظرفیت تولید 25.000 بطری (عطر) در هفته است. همچنین ساختمان دو طبقه این مجموعه در دسامبر سال 2012 افتتاح شد و پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

در حال نمایش 2 نتیجه