لانکوم

lancome

برند عطر و ادکلن لانکوم

 

لانکوم برند فرانسوی در زمینه تولید عطر، ادکلن، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست است که در پاریس واقع شده و توسط آرماند پتیژن که یکی از کارکنان اسبق برند “Coty” بود در سال 1935 تاسیس گردید.

 

نام کمپانی Lancome برگرفته شده از قلعه قدیمی و متروک “Le Château de Lancosme” است و لوگو این برند نیز الهام گرفته شده از گل های رزی است که این قلعه را محاصره کردند.

 

لانکوم به عنوان یک برند عطرسازی شروع به کار کرد و پنج عطر تولید شده خود را در نمایشگاه جهانی بروکسل بلژیک در سال 1935 به نمایش گذاشت.

 

کمپانی Lancome بعدها دیگر محصولات خود را که شامل لوازم آرایشی و مراقبت از پوست برای خانم ها و آقایان بود را روانه بازار کرد.

 

امروزه لانکوم همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کرده و با استفاده از کمپین های تبلیغاتی وسیع به همراه مدل های معروف و عکاسان خبره نام برند خود را به عنوان یکی از برترین های این صنعت به همگان دیکته کرده است.

 

همکاری لانکوم با بازیگر مشهور “Isabella Rossellini” به مدت 14 سال و همچنین دخترش “Elletra Rossellini” که از سال 2009 شروع شد که این کمپانی را به کلاس کاری بسیار بالایی رساند.

 

همچنین “Emma Watson” بازیگر مشهور انگلیسی فیلم هری پاتر نیز اخیرا به عنوان یکی از چهره های تبلیغاتی این برند منصوب شده است که تیزر تبلیغاتی عطر لانکوم میدنایت رز با حضور او ضبط و پخش شد.

 

یکی از پرفروش ترین محصولات این برند خوش آوازه، ادکلن گرم و شیرین لانکوم لاویست است که سال 2012 ارائه شد.

در حال نمایش 6 نتیجه