تام فورد

tom ford

برند عطر و ادکلن تام فورد

 

تام فورد برندی است که توسط توماس کارلیل فورد طراح مد و فشن و همچنین کارگردان آمریکایی تاسیس گردید. او تحصیلات خود را به عنوان یک معمار در دانشگاه “Parsons” پشت سر گذاشت و پش از آن حدود یک سال بیرون از کشورش با برند “Chole” در صنعت مد و فشن همکاری کرد.

 

تام فورد پیش زمینه معماری خود را مخفی کرد و شخصیت و توانایی خارق العاده خود را در صنعت مد و بعدها در عطر و ادکلن به نمایش گذاشت. اولین همکاری او با طراح آمریکایی به نام کتی هاردویک رقم خورد. او همچنین همکاری با پری الیس را پذیرفت در حالی که میدانست در اروپا موقعیت کاری بهتری برای او وجود دارد.

 

در سال 1990 خانه مد، فشن و ادکلن معتبر گوچی در حالی که در رقابت سنگینی برای عدم پذیرش ورشکستگی بود، تام فورد پیشنهاد این برند را برای همکاری در بخش لباس های زنانه “Ready-to-Wear” پذیرفت. او موفقیت چشمگیری در این بخش به دست آورد به شکلی که قبل از اینکه به عنوان مدیر خلاق را در سال 1992 معرفی شود، در چندین بخش دیگر از کمپانی گوچی در حال فعالیت بود. تلاش های Tom Ford در کمپانی گوچی کاملا مورد تامل بود چرا که ارزش این برند پر آوازه را که نزدیک به ورشکسته شدن بود را تا سال 2004 و قبل از ترکش به دو برابر افزایش داده بود.

 

در زمانی که تامفورد با کمپانی گوچی قرارداد داشت، به همکاری با کمپانی ایو سن لوران نیز پرداخت و موفقیت خیره کننده ای با کمپین عطر و ادکلن های “Opium” و “M7” به دست آورد. همه این ها مشخصه ای برای آینده موفق برند ادکلن تام فورد بود.

 

این برند عطر و ادکلن با عرضه ادکلن تام فورد بلک ارکید به موفقیت و فروش چشمگیری دست پیدا کرد و همچنان این محصول یکی از پرفروش ترین های این برند محبوب است.

در حال نمایش 4 نتیجه