ویکتور اند رولف

viktor rolf

برند عطر و ادکلن ویکتور اند رولف

 

ویکتور اند رولف خانه مد و فشنی است که در آمستردام هلند، توسط ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن در سال 1993 تاسیس گردید.

 

هر رو موسسان برند viktor & rolf متولد سال 1969 میلادی هستند و هنگامی که هر دو مشغول تحصیل در آکادمی هنر آرنم (Arnhem) بودند، با یکدیگر آشنا شدند.

 

پس از فارغ التحصیلی در سال 1992، شروع به کار مشترک کردند و به پاریس نقل مکان کردند. در ابتدا نتواستند موفقیت قابل توجهی کسب کنند اما به واسطه استعداد و طبع هنری شان توانستند لباس هایی با طرح های خاص و مفهومی خلق کنند که در تئاترها مورد پسند همگان واقع شد.

 

ویکتور اند رولف به دلیل خلاقیت و هنری بودن مجموعه لباس های خود شناخته شده اند. در کمال تعجب برخی از طرح های این زوج نیز در نمایشگاه هایی در برخی از مشهورترین موزه های هنری جهان به نمایش در آمده اند. ویکتور و رولف همچنین مجموعه ای از کتاب ها را منتشر کرده اند و لباس هایی را برای تولیدات تئاتری طراحی کرده اند.

 

در سال 2000 آرم V&R را برای برند Viktor&Rolf به ثبت رساندند و این لوگو اختصاصی را روی تمامی محصولاتشان به کار می برند. این برند فعالیت عطرسازی خود را در سال 2004 با ارائه ادکلن فلاوربمب شروع کرد.

 

همزمان با نمایشگاه مد زنانه این برند در بهار سال 2005 این ادکلن خارق العاده مورد توجه همگان قرار گرفت. عطری با ظرفی الهام گرفته شده از طرح نارنجک و نامی معادل بمبی از گلها با طراحی جعبهای ربان زده شده، توانست در صعنت عطر و ادکلن ماندگار شود.

در حال نمایش یک نتیجه