دیور

dior

برند عطر دیور

دیور طراح مد و فشن (عطر دیور) در فرانسه متولد شد و با خلق مجموعه لباس های “New Look” با استایل فوق العاده جذاب، نقش برجسته ای را در دنیای مد و فشن ایفا کرد. کمپانی دیور در پشت صحنه تولیدات خارق العاده خود با دیگر طراحان و عطرسازان به نام دنیا در اواسط قرن بیستم همکاری می کرد. کریستین دیور در بیزنس مد با Robert Piguet و Lucien Lelong همکاری و در سال 1947 مجموعه “New Look” را به بازار عرضه کرد.

این مجموعه که اصل و ریشه ی سبک ساده لباس های جنگ جهانی دوم را حفظ کرده است و همین موضوع باعث تاثیر بسیار زیاد Dior در صنعت مد زنانه شد و مسبب تبدیل دوباره شهر پاریس به پایتخت مد و فشن جهان بود.

خانه عطر دیور برای تطبیق خود با این صنعت تصمیم به عرضه ادکلن دیور گرفت و اولین محصولش در سال 1947 به نام “Miss Dior” که نامش الهام گرفته از خواهر طراح با نام کاترین بود با بازار عرضه شد. همچنین ادکلن ساواج که در سال 2015 عرضه شد، موفق ترین عطر دیور است.

کریستین در سال 1957 از دنیا رفت اما کمپانی او همچنان یکی از بزرگترین برند ها در صنعت مد و عطرسازی است. برند عطر دیور به واسطه عینک های آفتابی، لباس، لوازم آرایشی و ادکلن دیور نامی شناخته شده در سراسر جهان است.

در حال نمایش 12 نتیجه