تیری موگلر

thierry mugler

برند عطر و ادکلن تیری موگلر

 

تیری موگلر طراح فشن و عکاس فرانسوی است که به واسطه فعالیت بسیار قوی در زمینه مد در سال های 1980 و ارائه عامه پسند ترین مجموعه عطر به شهرت رسید. تیری موگلر در واقع یک رقصنده حرفه ای بود و به این حرفه از سن 14 سالگی تسلط کامل داشت. بعد از تحصیل در زمینه طراحی داخلی و در سن 24 سالگی به پاریس رفت و به عنوان یک طراح دکوراسیون و ویترین فروشگاه های پوشاک شروع به کار نمود.

 

او اولین کلکسیون با طراحی شخصی خود برای بانوان را در سال 1973 طراحی کرد. او اولین بوتیک خود را در پاریس در سال 1978 افتتاح کرد و در همین زمان اولین مجموعه از لباس های مردانه خود را نیز ارائه کرد. استایل طراحی های او به واسطه شکل های فانتزی و عجیب و غریب از دیگران متمایز بود.

 

اولین محصول برند عطر و ادکلن موگلر در سال 1992 و با نام “Angel” معرفی شد و با نت های خارق العاده و شگفت انگیز شیرین و خوراکی خود دنیای عطر را به آتش کشید.

 

با توجه به توسعه صنعت عطرسازی در قرن بیست و یکم همچنان آنجل به عنوان پرفروش ترین عطر برای بانوان به کار خود ادامه می دهد و در مراسم “FiFi Awards” در سال 2007 در تالار مشاهیر عطر و ادکلن قرار گرفت و برنده این جایزه شد.

 

اولین عطر Thierry Mugler برای آقایان “A*Man” بود که در سال 1996 معرفی شد. یکی دیگر از پرفروش ترین عطرهای زنانه این برند ادکلن الین است که به موفقیت بینظیری دست پیدا کرد.

در حال نمایش 2 نتیجه