دیزل

diesel

برند عطر و ادکلن دیزل

 

دیزل در سال 1978 توسط رنزو روسو در ایتالیا تاسیس شد. برند Diesel همیشه بهترین طراحی ها را برای جوانان داشته است و این امر نکته قابل توجه ای در صنعت مد، عطر و ادکلن است. روسو خانه مد Diesel را با هدف بهترین طراحی ها تاسیس کرد.

 

برند دیزل بین سال های 1985 تا 1989 به بالاترین نقطه عطف خود رسید، ابتدا با استخدام استاد سابق خانه مد و فشن نیویورک یعنی ویلبرت داس همگان را متحیر کرد. به طور کل او برای طراحی لباس های مردانه وارد این کمپانی شد و توانست چشم انداز بین المللی 20 ساله این کمپانی را تحقق ببخشد.

 

در این مدت برند Diesel چند خط تولید راه اندازی کرد از قبیل : سری لباس های “Diesel Black Gold”، لباس بچه گانه، لباس زیر زنانه، عینک، کیف و در نهایت عطر و ادکلن که این محصولات از طریق 5000 فروشگاه که شامل 300 فروشگاه رسمی بود به فروش می رسید.

 

داس در سال 2009 با صنعت مد برای همیشه خداحافظی کرد و در حال حاضر برونو کولین طراح اصلی این شرکت است.

 

برند عطر دیزل رویکرد جدیدی را در صنعت مد آغاز کرد بدین صورت که همکاری بزرگی با شرکت سونی انجام داد و باعث شد بسیاری از محصولات خود را از طریق کنسول بازی پلی استیشن و خود کمپانی سونی به فروش برساند.

 

اما کمپانی Diesel فقط به طراحی لباس ختم نمی شود و در زمینه عطرسازی در سال 1996 عطری زنانه/مردانه را که به دیزل شناخته می شد روانه بازار کرد. این کمپانی در راستای توسعه کاری خود ابتدا با شرکت ماربرت همکاری کرد و چند عطر بسیار معروف روانه بازار جهانی کرد.

 

در نهایت در سال 2006 قرارداد بزرگی با شرکت بهداشتی اورال (L’Oreal) امضا کرد و عطر های بسیار فوق العاده ای با نام های دیزل مشتی و ادکلن دیزل بد را وارد بازار کرد که مورد توجه جوانان و بزرگسالان قرار گرفت.

در حال نمایش 2 نتیجه