جیوانچی

givenchy

برند عطر و ادکلن جیوانچی

 

جیوانچی برندی فرانسوی در زمینه تولید و ساخت عطر و ادکلن، لوازم آرایشی، مد و فشن است که توسط اوبر دو جیوانچی در سال 1952 فعالیت خود را آغاز کرد.

 

برند givenchy به دلیل ترکیب بسیار زیبای فشن فرانسوی و آمریکایی، شهرت زیادی به دست آورد. بسیاری از پوشاک جیونچی در سال 1960 توسط تعداد زیادی از سلبریتی ها و بازیگران معروف آن دوران اسفاده می شد.

 

جیونچی در سال 1957 فعالیت خود در زمینه عطرسازی را شروع کرد و اولین عطر خود را به نام L’Interdit را به بازار معرفی کرد که محبوبیت زیادی به دست آورد و بازیگر مشهور بریتانیایی “آدری هپبورن” از مشتریان مخصوص این عطر بود.

 

اولین ادکلن مردانه برند جیونچی با عنوان “Monsieur” در سال 1959 ارائه شد. موفقیت های برند عطر جیوانچی در قرن بیست و یکم و در مارکت های سراسر دنیا همچنان ادامه دار است.

 

برند Givenchy با ادامه تولید ادکلن های کلاسیک ژیوانشی مانند آماریج و اگزریوس، مشغول به ساخت عطر هایی جدید با تم بویایی میوه ای و جدید تر است که امید دارد با تبلیغات گسترده و استفاده از چهره های مطرح مانند “Liv Tyler” و خواننده مشهور “Justin Timberlake” به موفقیت های جدیدی در صنعت عطر و ادکلن دست یابد.

در حال نمایش 6 نتیجه