صفحه اصلی > درباره ما
درباره ما

فروشگاه عطر کده در سال 1394 با هدف عرضه محصولاتی با کیفیت بالا (قابل رقابت با نمونه اصلی) و قیمتی بسیار مناسب شروع به فعالیت نمود و اکنون با گذشت تقریبا 3 سال با افتخار اعلام می کنیم که محصولات اکثر برند های برتر صنعت عطر و ادکلن را با شرایطی استثنایی می توانید از این فروشگاه تهیه کنید.

ما در وب سایت عطرکده با شعار "متفاوت ترین فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن" تلاش می کنیم تا گسترده ترین طیف عطرهای روز دنیا مطابق با هر سلیقه ای را برای هم میهنان عزیزمان مهیا کنیم.

فروشگاه عطرکده محصولات متنوع خود را با ضمانت اصالت و ارسال رایگان به شما مشتریان گرامی عرضه می نماید.

"مناسب ترین قیمت"، "تضمین کیفیت"، "ارسال رایگان" سه اصل اولیه است که عطرکده از اولین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و رضایت مشتریان، گواهی بر آن است.

تخفیف های هفتگی و تخفیف های ویژه به مناسبت اعیاد و جشن ها،دسته بندی متفاوت عطرها به صورت پر "فروش ترین"، "جدید ترین ها"، "محصولات ویژه" و ... از سایر تسهیلاتی است که در راستای آسایش بیشتر و کمک به خرید بهتر مشتریان عزیزمان صورت گرفته است.

همچنین محصولات این وب سایت ارائه ای از شرکت سلوز می باشد، این شرکت دانش بنیان در زمینه شبیه سازی برند های برتر عطر و ادکلن در کشور ترکیه فعالیت می کند و محصولات آن از نظر کیفیت، ماندگاری و شباهت در زمینه تم رایحه و همچنین بسته بندی کم ترین تفاوت را با نمونه اصلی داشته، به طوری که در اکثر موارد تشخیص محصولات این شرکت از نمونه اصلی کاری بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن می باشد.

وب سایت عطرکده این محصول را با ضمانت ماندگاری و کمترین خطا با تم رایحه اصلی به شما مشریان گرامی ارائه می نماید.

صاحب امتیاز وب سایت، دانیال رسولی جابری به همراه سایر همکارانمان در عطرکده خریدی با رضایت مندی کامل را برای شما آرزومندیم.