دانهیل

dunhill

برند عطر و ادکلن دانهیل

 

دانهیل خانه طراحی و مد انگلیسی است که متخصص تولید و ساخت لباس های مردانه، کالاهای لوکس، عطر و ادکلن است. کار آلفرد دانهیل از زمانی شروع شد که تنها در 21 سالگی در سال 1983 قدم به شغل پدرش گذاشت و تصمیم به ادامه ی فعالیت پدرش گرفت.

 

در آن زمان اتومبیل یک تکنولوژی جدید و هیجان انگیز محسوب می شد که به تازگی در حال رشد و توسعه بود و تصمیم به افتتاح یک فروشگاه لوازم جانبی اتومبیل گرفت. اولین محصولات کمپانی Dunhill که در آن زمان در نوع خود استاندارد نبود شامل لوازمی مانند بوق، چراغ، ساعت و … بود. آلفرد دانهیل همچنین اورکت های چرمی، عینک و لوازم مورد نیاز رانندگان را تولید می کرد.

 

در سال 1907 دانهیل فروشگاه لوازم جانبی اتومبیل را به فروشگاه تنباکو تغییر داد همچنین یک کارخانه پیپ سازی در سال 1910 ساخت. امضای این کمپانی نیز “White Spot” نام داشت که روی تمامی محصولاتش هک می شد. کمپانی تنباکو برای alfred dunhill موفقیت بزرگی را به ارمغان آورد و به او اجازه داد تا شعبه فروشگاه های خورد را در شهرهای نیویورک و پاریس نیز افتتاح کند.

 

ساخت، تولید و فروش فندک هم نقش موثری در موفقیت او داشت. در آن زمان آلفرد در حال توسعه ی فندک هایی بود که برای استفاده از آن ها تنها به یک دست نیاز بود و این فندک ها یک نسخه ویژه داشت (شبیه به تفنگ آهنی) که از آن در فیلم جیمز باند “Dr. No.” اسفاده شده است. برند Dunhill در سال 1963 شروع به فعالیت در صنعت سیگار سازی کرد.

 

از ابتدا هدف Dunhill ایجاد تجربه خریدی با لذت برای کالاهای لوکس این برند برای آقایان بوده است. این برند در سال 2005 دست خوش تغییر شد و معرفی محصولات مخصوصا لباس های مردانه به نسل های جدید مشتریان این برند در اولویت قرار گرفت.

 

ادکلن دانهیل، مانند دیگر محصولات این برند برای آقایانی با استیل کلاسیک و لاکچری طراحی شده است. تنها عطر زنانه این برند در سال 2001 با عنوان “Desire” به بازار عرضه گشت. این برند اولین محصول مردانه خود را نیز در سال 1934 تولید نمود. ادکلن دانهیل آبی یکی از موفق ترین عطرهای برند دانهیل است.

در حال نمایش 4 نتیجه