بولگاری

bvlgari

برند عطر و ادکلن بولگاری

 

بولگاری (bvlgari) کمپانی لوکس ایتالیایی در سال 1884 توسط جوان با استعداد یونانی، Sotirios Voulgaris در شهر رم تاسیس شد. نام این شرکت مشتق گرفته از نام خانوادگی موسس آن شرکت است. حرف “V” در حروف الفبای کلاسیک لاتین، معادل حرف “U” است و در تلفط تغییری ایجاد نمیکند، به همین علت در لوگو و نام این برند استفاده شده است.

 

بنیان گذار این کمپانی اصالتی یونانی داشته است جایی که او با تجارت جواهرات و جواهر سازی آشنا شده است. او ابتدا زادگاهش را به مقصد کورفو ترک کرد سپس از آن جا به ناپل (ناپولی) سفر کرد و در نهایت در سال 1881 در رم فعالیت تجاری خود را ادامه داد و در سال 1884 کمپانی خود را در شهر رم تاسس نمود.

 

برند ادکلن بولگاری به واسطه جواهرات باشکوه و نفیس خود به سرعت در تمام ایتالیا محبوب شد. طی چند دهه و نسل های مختلف در کمپانی بولگاری، ارائه محصولاتی در طرح ها و استایل های خاص و با  طیفی از ترکیب رنگهای مهیج همراه با ادای احترام با سلایق مردم ایتالیا، ریشه ای گسترده در صنعت مد، جواهرات، عطر و ادکلن این کشور و سراسر دنیا دوانده است.

 

بهترین فروشگاه جوهرات، عطر و ادکلن بولگاری در سال 1905 با کمک پسرش در Via dei Condotti که بورس مد در رم است راه اندازی شد و به سرعت در این شهر مشهور و پر آوازه گردید. فروشگاه های بین المللی آن در سال 1970 در شهرهای نیویورک، پاریس، ژنو و مونت کارلو افتتاح شد. Bvlgari در حال حاضر بیش از 300 فروشگاه فعال در سراسر جهان دارد.

 

در ابتدا بولگاری با جواهرت خود شهرت پیدا کرد و نام تجاری خود را با ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف، چرم، عطر و ادکلن و هتل های خود گسترش داد.

 

عطرهای بولگاری با همکاری  Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Carlos Benaim, Sophie Labbe, Olivier Polge, Daniela (Roche) Andrier, Nathalie Lorson و Jean-Claude Ellena ساخته شده اند. ادکلن آکوا بولگاری یکی از پرفروش ترین عطر های این برند محسوب میشود.

در حال نمایش 9 نتیجه