پیدا کردن عطر مخصوص خودتان

پیدا کردن رایحه مخصوص خودتان

1/5 - (1153 امتیاز)
  • تاریخ درج : 8 مرداد 99
  • نویسنده : دانیال رسولی

پیدا کردن رایحه مخصوص خودتان

استفاده مداوم از یک رایحه (عطر) دقیقا مثل خوردن مداوم یک غذا و یا یک مدل برای موهایتان است. قطعا شما احتیاج دارید که تنوع داشته باشید. پیدا کردن یک عطر جدید برای خودتان می تواند گیج کننده باشد.

در وهله اول حس بویایی شما، آیا شما رایحه گل ها را دوست دارید؟ رایحه های شرقی، بوی چوب یا بوی تازگی؟؟؟
هرفردی شخصیت متمایزی نسبت به دیگر افراد دارد دقیقا مثل خود شما! اگر رایحه گل ها را دوست دارید در این دسته بندی بیشتر عطرهای زنانه قرار دارند. حالا یک چالش … بیایید با هم یک تصویر خیالی بسازیم. یک دسته گل را تصور کنید که خیلی خیلی زیباست و همچنین پر شکوفه. دقیقا این همان چیزی است که می تواند حواس شما را به خودش جلب کند. برای مثال کوکو شنل از کمپانی شنل عطری از گل های قبرس و مخصوص بانوان است.

عطرهای شرقی بسیار عجیب و قریب، مرموز و بیشتر اوقات دارای طبع گرم و با شکوه هستند. این عطرها دارای رایحه های بسیار سنگین (مناسب برای استفاده در مجالس به خصوص) هستند و شما می توانید از رایحه های کلاسیک و تلخ آن ها لذت ببرید که اکثر مواقع پخش بو و رایحه ای قالب نسبت به عطرهای دیگر دارند. برای مثال عطر اسپایس بمب ساخته ی کمپانی ویکتور اند رالف مخصوص آقایان یک ترکیب شرقی و ادویه ای است که نت های بویایی فلفل قرمز، زعفران، چرم، تنباکو و خس خس در آن کاملا قابل استشمام است.

رایحه های چوبی بسیار مردمی و محبوب هستند که اکثر اوقات تلفیقی از رایحه چرم، چوب  و دودی هستند. برای مثال عطر الین بنفش محصول کمپانی Thierry Mugler عطری مخصوص بانوان با طبع گرم و رایحه پایه کهربایی؛ نت میانی چوبی و نت آغازی یاس عطری بسیار مناسب برای کسانی است که به رایحه های چوبی علاقه مند هستند.

همچنین رایحه های تازه که از نت های بویایی مرکبات و گیاهان تشکیل می شوند به عنوان عطرهای اسپرت نیز شناخته می شوند. این دسته از رایحه ها بسیار عالی هستند و اگر شما قصد صرف کردن وقت زیادی را برای پیدا کردن رایحه مناسب (عطر) خودتان ندارید استفاده از این نوع عطرها را به شما پیشنهاد می کنیم که برای استفاده در هر محیطی نیز مناسب می باشند. برای مثال عطر پر طرفدار جیو سفید محصولی از کمپانی عطر جورجیو آرمانی که در ساخت آن از جزیره زیبای پانتلریا در ایتالیا الهام گرفته شده است و دارای رایحه مرکبات تلخ به همراه بوی رزماری و بوی نمک دریایی است را به شما توصیه می کنیم.

1/5 - (1153 امتیاز)
برچسب‌ها:

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

نام شما
ایمیل شما
دیدگاه شما

preloader