10 نکته درباره ادکلن لالیک مشکی

10 نکته درباره ادکلن لالیک که نمیدانستید

 • تاریخ درج : 8 آذر 99
 • نویسنده : دانیال رسولی

در سال ۲۰۰۶ خانه عطر سازی فرانسوی لالیک یک عطر مردانه متفاوت را با نام انکر نویر راهی بازار کرد. ادکلن لالیک، مدت کوتاهی پس از عرضه در بازار توانست به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند. به نظر بسیاری از کارشناسان لالیک مشکی بهترین عطر جهان در سال 2006 بوده است. نقطه قوت ادکلن لالیک مشکی ماندگاری بسیار بالای آن است که دلیل این ماندگاری وجود نت های پایه بسیار قوی در این ادوتویلت مردانه است. یکی دیگر از نکات مثبت و بسیار مهم در مورد این عطر شگفت انگیز، پخش بوی بسیار بالایش است این دو نکته بسیار تعیین کننده باعث شده اند تا ادکلن لالیک مشکی کیفیتی بسیار بالا و رایحه ای شگفت انگیز را به شما هدیه کند.

ادکلن لالیک مشکی دارای رایحه ای بسیار تاریک و رمزآلود است. ناتالی لورسن طراح ادکلن لالیک مردانه با خلق این شاهکار محدودیت ها را کنار زده تا رایحه ای بسیار انتزاعی و خاص را به مخاطبین ارائه کند. رایحه ای چالش برانگیز و گستاخ! ویژگی های ذکر شده، ادکلن لالیک را بیشتر از یک عطر عمومی برای استفاده روزانه، تبدیل به یک اثر هنری کرده است. لالیک انکر نویر عطری بسیار تاریک، گاتیک و گرم است. دلیل این تاریک بودن استفاده از گیاه وتیور در ترکیب پایه این عطر می باشد. گیاه وتیور معمولا به دو شکل در عطرها وجود دارد مثلا در عطرهای برند کرید این گیاه، بسیار تمیز و صابونی به مشام می رسد اما از طرفی در دیگر عطرها معمولا شامل بویی تاریک و بسیار قوی می باشد. در لالیک مشکی، وتیور (خس خس) باعث شده تا این عطر رایحه زمینی پیدا کند و در عین حال شامل نت های دیگری نیز باشد، برای مثال شما رایحه درخت سرو را در ادکلن لالیک دارید که المان سبز رنگی به آن اضافه می کند و در عین حال کیفیت رایحه وتیور را نیز بهتر می کند. در نت های پایه، لالیک مشکی دارای رایحه ی چوب کشمیر و مشک است هرچند که مشک استفاده شده در آن برای همه قابل استشمام نیست اما در نهایت می توانیم رایحه لالیک انکر نویر را با کلمات چوبی، علفی، سنگین، زمینی، تمیز و تاریک توصیف نماییم.

با اولین استفاده از ادکلن لالیک رایحه محصور کننده سرو در نت های اولیه شما را به خلسه‌ای بسیار عمیق خواهد برد. در نت های میانی لالیک انکر نویر ترکیب گیاه وتیور باعث می شود نوعی هارمونی و حالت معنوی در ذهن شما ایجاد شود که به واسطه آن اعتماد به نفس بسیار بالایی پیدا می کنید اما در نت های پایه شاهد غلبه مشک و چوب کشمیر در رایحه‌ی ادکلن لالیک خواهید بود.

ادکلن لالیک مشکی برای مردان جوانی که به سمت آرزوهای خود گام بر می دارند و در این راه نیاز به انگیزه ای برای موفقیت دارند، بسیار مناسب است. ادکلن لالیک مردانه رایحه ای بسیار مرموز، عمیق و غیرعادی دارد و برای مردان خاص و جذاب بهترین گزینه است. مردان جوانی که به دنبال عطرهای خاص هستند، طرفدار اصلی لالیک مردانه هستند. به طور کلی لالیک مشکی دارای رایحه ای تلخ و گرم است و با توجه به ترکیباتی که در ساخت آن به کار رفته، بهترین و مناسب ترین فصول برای استفاده از آن زمستان، پاییز و بهار می باشد.

لالیک مشکی

لالیک مشکی

750,000 تومان
مشاهده محصول و خرید

پس از معرفی اجمالی ادکلن لالیک مشکی، در ادامه این مطلب قصد داریم به ده نکته جالب پیرامون آن بپردازیم. نکاتی که احتمالا تا کنون از بسیاری از آنها اطلاع نداشته اید، پس با همراه ما باشید تا با این نکات جذاب آشنا شوید :

1. نسخه های دیگر ادکلن لالیک انکر نویر نیز موجود هستند

پس از استقبال فراوان از ادکلن لالیک مشکی، خانه عطر سازی لالیک یک نسخه ورزشی به نام لالیک انکر نویر اسپرت (Lalique Encre Noir Sport) و همچنین ورژن زنانه ای به نام (Lalique Encre Noir Pour Elle) از این عطر را به بازار عرضه نموده که هر دوی آنها با استقبال بسیار خوبی مواجه شدند.

2. چرا انکر نویر؟

Encre Noire واژه ای با ریشه ای فرانسوی است که در لغت به معنای جوهر سیاه می باشد. خانه عطر سازی لالیک برای نشان دادن بعد تاریک و رمزآلود این عطر نام انکرنویر را برای آن برگزیده است.

3. دلیل چوبی بودن درب ادکلن لالیک مشکی

جعبه ادکلن لالیک مشکی طوری طراحی شده که شیار های چوبی روی آن کاملا نمایان است و همچنین درب شیشه حاوی عطر لالیک نیز چوبی است، استفاده از المان های چوبی در طراحی جعبه و درب بطری ادکلن لالیک به این دلیل است که لالیک انکر نویر از خانواده عطرهایی با ساختار و پایه رایحه ی چوبی می باشد.

4. طراحی در مهد عطرسازی جهان

ناتالی لورسن طراح عطر لالیک مشکی متولد مهد عطر سازی جهان شهر گراسه واقع در کشور فرانسه است. این طراح معروف تا کنون در طراحی و ساخت بیش از 100 عطر معروف از جمله اروس، بلک اپیوم، لالیک آمیتیس، کول واتر و … مشارکت داشته و با برند های بسیار معتبری همچون لالیک، دیویدوف، جیونچی، ورساچه و …. همکاری نموده است.

5. طراحی شیشه و بزرگداشت یاد بنیان گذار

طراحی شیشه لالیک مشکی از جوهردان مشهور شرکت لالیک الهام گرفته شده، این جوهردان را آقای رنه لالیک بنیانگذار و موسس برند لالیک در سال 1913 طراحی و به بازار عرضه کرده بود.

6. اسامی متفاوت در ایران

در کشور ما لالیک انکر نویر با نام های لالیک مشکی و لالیک مردانه، شناخته می شود و در بازار ایران از نام اصلی آن یعنی انکر نویر بسیار کم تر استفاده می شود.

7. یک عطر و دو بطری

ادکلن لالیک مشکی در اندازه‌های 50، 60 و 100 میل تولید شده، اما نکته جالب در این میان طراحی متفاوت شیشه و جعبه انکر نویر 60 میل است، نسخه 60 میل ادکلن لالیک با جعبه ای کاملا متفاوت، با بطری از جنس کریستال و قیمتی تقریبا 7 برابر اندازه های 50 و 100 میل به بازار عرضه شده است.

8. تفاوت در اندازه و غلظت عطر

هشتمین نکته ای که درباره این شاهکار خانه عطر سازی لالیک برای شما مطرح خواهیم نمود به گونه ای کامل کننده نکته هفتم این مطلب می باشد. در اندازه های 50 و 100 میل، ادکلن لالیک مشکی در قالب ادوتویلت به بازار عرضه شده اما در اندازه 60 میل علاوه بر تفاوت طراحی و جنس بطری غلظت محتوی درون آن نیز متفاوت بوده و به صورت ادوپرفیوم به بازار ارائه شده است.

9. عشق و نفرت

ادکلن لالیک مردانه به گونه ای مشتریان و مخاطبینش را به دو گروه تقسیم نموده، دسته اول کسانی که عاشق و دیوانه این عطر هستند و دسته دوم افرادی که به هیچ عنوان آن را دلنشین نمی دانند، اگر چه تعداد افراد دسته اول بسیار بیشتر تر از گروه دوم می باشد اما طبق نظر سنجی های مختلف ادکلن لالیک مشکی به گونه ای است که یا عاشقش می شوید یا از آن تنفر پیدا خواهید کرد.

10. هر چه سردتر ماندگاری بیشتر

ادکلن لالیک مشکی دارای ماندگاری بسیار بالا و پخش بویی مناسب است. زمانی که ادکلن لالیک را در هوای گرم مورد استفاده قرار دهید ماندگاری آن چیزی حدود 7 ساعت خواهد بود اما در هوای خنک مدت زمان ماندگاری به 12 ساعت خواهد رسید و در کل لالیک مشکی عطری است مناسب فصول سرد سال.

در پایان این مطلب و با اطلاع کامل از تمامی نکات و زوایای ادکلن لالیک مشکی، اگر فکر می کنید این شاهکار کمپانی لالیک برای استفاده شما عطر مناسبی است، می توانید با خاطری آسوده ادکلن لالیک انکر نویر یا همان لالیک مشکی را با قیمتی مناسب، ضمانت نامه اصالت، ارسال رایگان و 7 روزر ضمانت بازگشت به صورت کاملا اصلی و ارجینال از فروشگاه اینترنتی عطرکده تهیه نمایید.

برچسب‌ها:

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

  • معصومه فیضی
  • 2 ماه پیش

  چجوری میشه تشخیص داد ادکلن لالیک مشکی که خرید تولید چه سالی هست؟

  • آنیتا.م
  • 2 ماه پیش

  رایحه ی گرم و بسیار جذابی داره.

  • علی
  • 2 ماه پیش

  ماندگاری خیلی بالایی داره
  عالیه

  • حسین محمدی
  • 2 ماه پیش

  بوی خیلی خاصی داره همه شاید خوششون نیاد

  • محسن کریمی
  • 2 ماه پیش

  تستر لالیک رو موجود ندارید؟

  • غزل مرشدی
  • 2 ماه پیش

  من برای خرید این ادکلن و کارولینا هررا سی اچ شک دارم
  کدوم پخش بویی بهتری داره؟

  • بهزاد
  • 2 ماه پیش

  به نسبت قيمتش واقعاً ادكلن خوبيه و هميشه از خريدش راضي بودم.

  • Moon
  • 3 هفته پیش

  سلام من اشتباهی ادکلن اینیتی نویر رو خریدم بجای لالیک.. فرق دارن باهم؟ بنظرخودم ک بوهاشون مث هم هس.. ایا تفاوتی باهم دارن؟ بعد اگ این عطرو ک مناسب فصول سرد الان ینی واس بهار و تابستون بزنم مشکلی داره؟؟

   • دانیال رسولی
   • 2 هفته پیش

   با سلام ادکلن لالیک مشکی مدل های اماراتی و مختلف زیادی داره. تفاوت بقیه مدل ها نسبت به نسخه اورجینال این محصول تو کیفیت رایحه و ماندگاریشون هست که در صورت استفاده از نسخه ی اورجینال لالیک مشکی به مرور متوجه تفاوت کیفیتشون خواهید شد. این عطر بیشتر برای فصول سرد سال پیشنهاد میشه و در بهار یا تابستان پخش بوش بازدهی کمتری داره.

نام شما
ایمیل شما
دیدگاه شما

preloader