عطرهای برندا جایزه سال 2018

عطرهای برنده جایزه سال 2018

امتیاز دهید
  • تاریخ درج : 8 آذر 99
  • نویسنده : دانیال رسولی

معرفی بهترین عطرهای سال 2018

 

هر ساله، بنیاد عطر در ایالت متحده آمریکا برای رای دادن به بهترین عطر های معرفی شده سال در زمینه طراحی بسته بندی و رایحه عطر یک گردهمایی یا به نوعی فرش قرمز تشکیل می دهد. جشن سال 2018 در شهر نیویورک برگزار گردید که در آن مشاهیر بزرگی همانند نائومی کمپبل و جین کراکوفسکی به روی فرش قرمز آن قدم زدند. مبلغ 5000 دلار برای ورودی هر نفر به این جشن در نظر گرفته شده بود و این مسئله یک امتیاز برای افراد مشهور و ثروتمندان برای شرکت در این مراسم به حساب می آید. همچنین در این مراسم امکان خرید عطر با درصد تخفیف فوق العاده فراهم شده بود.

 

بهترین عطر با رایحه زنانه

 

گوچی بلوم که توسط عطرساز معروف آلبرتو موریلاس ساخته و معرفی شده است جایزه بهترین رایحه عطر زنانه را دریافت کرد. این عطر با رایحه گل های سفید در اطراف رایحه گلبرگ های گل رز ترکیب شده است که برای اولین بار در عطرسازی چنین ترکیبی به کار گرفته می شود.

جوانه یاس و مشک شیرینی نسبتا تندی به این عطر اضافه می کنند که سبب پراکندگی قابل قبول این عطر برای شما خواهد بود.

بهترین عطر با بسته بندی زنانه

 

کارولینا هررا گود گرل برنده جایزه بهترین بسته بندی عطر در رده زنان شد. عطر گود گرل از ترکیب رایحه گل های شرقی است. عطری دلخواه و متناسب با احساسات زنانه با ترکیبی جادویی از گل های سفید به همراه وانیل و دارچین که رایحه ای بسیار دلنشین را به وجود آورده است. شعار تبلیغاتی این عطر خوب است که بد باشیم است.

خرید عطر گود گرل
گود گرل
قیمت اصلی 8,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,950,000 تومان است.
مشاهده محصول و خرید
امتیاز دهید
برچسب‌ها:

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

نام شما
ایمیل شما
دیدگاه شما

preloader