صفحه اصلی > عطرهای مناسب برای ولنتاین

عطرهای مناسب برای ولنتاین

عطرهای مناسب برای ولنتاین نویسنده: دانیال
پنجشنبه 12 بهمن 1396 - 17:53:44


در بیشتر مواقع این عطر شماست که در خاطر طرف مقابل می ماند، این عطر شماست که خاطره می سازد و این جادوی عطر است که خاطرات را به یاد شما می آورد و البته طرف مقابل را جذب می کند. در دنیای رنگارنگ عطرها آنقدر به قدرت آنها اعتقاد داریم که اگر بگویند این عطر شاهزاده هلن بود که باعث شد تروی ها برای تصاحبش هزاران کشتی را برای جنگ بفرستند هرگز به تمسخر نخواهیم گرفت.

حال می خواهیم عطرهای مناسب ولنتاین را به شما معرفی کنیم :

عطرهایی با نت بویایی یاس، دارای رایحه ای خاص هستند که دقیقا مثل مواد مخدر عمل می کنند و شما در خود حس وابستگی و نیاز به آنها را پیدا خواهید کرد. پیشنهاد ما در این سبک رایحه، Bvlgari Jasmin Noir است.بیایید با هم مثال کوچکی بزنیم. شاید در دقایق نخست این عطر مورد پسند شما واقع نگردد به این خاطر که Jasmin Noir در رایحه اولیه خود همانند خواننده ایست که تازه شروع به خواندن کرده است و قطعا در شما شوقی ایجاد نمی کند پس صبر کنید ...، دقیقا همین جاست که این عطر در رایحه میانی خود مانند خواندن نقطه اوج قطعه آهنگ مورد علاقه شما توسط خواننده محبوب شما عمل می کند و قدرت زیبایی، جذابیت و خاص بودن خود را به رخ همگان می کشد. این محصول دارای طبعی گرم با رایحه یاس و چوب درخت بادام می باشد.

عطری دیگر که قصد معرفی آن به شما را داریم عطر مردانه Paco Rabanne Black XS است. این عطر به طرف مقابل شما حسی عجیب و ناآشنا را القاء می کند به طوری که در ابتدا حسی بسیار غیر معمول اما در عین حال لذت بخش را شخص تجربه خواهد کرد. این عطر به شما حس تازگی و آرامش می دهد که انگار قبل از استشمام آن این حس را تجربه نکرده اید. حسی جالب به خنکی یک بعد از ظهر زیبا در ساحل و حس آزادی به زیبایی پرواز پرندگان. این عطر دارای رایحه ای چوبی شرقی با نت هایی از لیمو و نعناع هندی می باشد.

نظرات

امتیاز بدهید