صفحه اصلی > تولید کننده > BVLGARI
BVLGARI برند عطر و ادکلن

BVLGARI


کمپانی لوکس ایتالیایی بولگاری در سال 1884 توسط Sotirios Voulgaris تاسیس شد. نام این شرکت مشتق گرفته از نام خانوادگی موسس آن شرکت است.

بنیان گذار این کمپانی اصالتی یونانی داشته است جایی که او با تجارت جواهرات و جواهر سازی آشنا شده است. او ابتدا زادگاهش را به مقصد کورفو ترک کرد سپس از آن جا به ناپل (ناپولی) سفر کرد  و در نهایت در سال 1881 در رم فعالیت تجاری خود را ادامه داد و در سال 1884 کمپانی خود را در شهر رم تاسس نمود.

بهترین فروشگاه این کمپانی در سال 1905 با کمک پسرش در Via dei Condotti که بورس مد در رم است راه اندازی شد و به سرعت در این شهر مشهور و پر آوازه گردید. فروشگاه های بین المللی این کمپانی در سال 1970 در شهرهای نیویورک، پاریس، ژنو و مونت کارلو افتتاح شد. بولگاری در حال حاضر بیش از 300 فروشگاه فعال در سراسر جهان دارد.

در ابتدا بولگاری  با جواهرت خود شهرت پیدا کرد و نام تجاری خود را با ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف، چرم، عطر و هتل های خود گسترش داد.

عطرهای بولگاری با همکاری  Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Carlos Benaim, Sophie Labbe, Olivier Polge, Daniela (Roche) Andrier, Nathalie Lorson و Jean-Claude Ellena ساخته شده اند.مرتب سازی بر اساس
  • نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)